Tüm Yazılar

Yavuz Ağıralioğlu kimdir? Yavuz Ağıralioğlu kaç yaşlarında, nereli? Yavuz Ağıralioğlu biyografisi!

Yavuz Ağıralioğlu katılmış olduğu tv programları ve yapmış olduğu açıklamalar yardımıyla gündeme geliyor. Yavuz Ağıralioğlu kimdir, kaç yaşlarında ve nereli olduğu merak ediliyor. Yavuz Ağıralioğlu kimdir? Yavuz Ağıralioğlu kaç yaşlarında, nereli? Yavuz Ağıralioğlu biyografisi! Detaylar haberimizdedir…

YAVUZ AĞIRALİOĞLU KİMDİR ?

1 Şubat 1972’de Trabzon Çaykara Eğridere köyünde doğan ve ilk, orta, lise öğrenimini Yozgat Sorgun’da tamamlayan Yavuz Ağıralioğlu, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Internasyonal İlişkiler Kısmı mezunudur.

1995 – 1997 yılları aralığında, Nizâm-ılem Ocakları Genel Başkanlığı yapmıştır. Bu dönemden sonrasında, etken olarak siyasî faaliyetlerine devam eden Yavuz Ağıralioğlu, 2002 seçimlerinde Trabzon’dan milletvekili talibi olmuş ve akabinde, Temmuz 2003’te meydana getirilen kurultayda, Büyük Birlik Partisi MKYK üyeliğine seçilerek, kurultay sonrası Genel Başkan Yardımcısı olarak vazife yapmıştır.

Yavuz Ağıralioğlu, babası Mustafa Ağıralioğlu şeklinde öğretmen olan, Bilge Ağıralioğlu ile evlidir ve Ağahan Giray, Fatma Ahsen, Elif Rüveyda isminde 3 çocuk babasıdır. Hâlen Türkiye İnisiyatif Merkezi’nin başkanlığını yürütmekte olan Yavuz Ağıralioğlu, siyasî faaliyetlerinin yanı sıra, Sorgun’da bulunan kaplıca tesisleri ile ve Ankara merkezli peyzaj, inşaat firmasıyla da ticarî faaliyetlerini sürdürmektedir. 27. dönem İYİ Parti İstanbul milletvekili adayıdır.

Yavuz Ağıralioğlu Yaşam öyküsü.İnfo İstanbul Gündem Magazin Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu