Tüm Yazılar

Tıraş olurken silahlı saldırıya uğradı

Vaka, Kağıthane Sultan Selim Mahallesi Gümüş Sokak’taki bir berber dükkanının içinde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, berber dükkanının önüne motosikletle gelen iki kişiden biri içeri girdi ve berber koltuğunda tıraş olan Emrah Ö.’ye (37) iki el ateş etti. Zanlı ondan sonra süratli bir halde dışarı çıkıp kendisini bekleyen motosiklete bindikten sonrasında havaya bir el ateş ederek oradan uzaklaştı. Motosikletli şüpheliler kayıplara karışırken, bacağına isabet eden kurşunlar sonucu kanlar içinde kalan Emrah Ö. için ambulans istendi. Kısa sürede vaka yerine sıhhat ve polis ekipleri sevk edildi. 112 mensubu yaralıyı ambulansla Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü. Burada ameliyata alınan Emrah Ö.’nün dirimsel tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

 

“DÜKKANA GİRİYOR, TIRAŞ OLAN MÜŞTERİYE İKİ EL ATEŞ EDİYOR”

Olayın yaşandığı berberin sahiplerinden olan bir yurttaş, “Vaka anında ben dükkanda değildim, sokağın başındaki elektrikçideydim. Orada arkadaşla konuşuyordum. Sokağa motor girmiş. Arkadan inen şahıs dükkana giriyor, tıraş olan müşteriye iki el ateş ediyor. Çıkarken de bir el ateş havaya açmış herhalde. Ondan sonrasında bindiler, gittiler. Suratı maskeliymiş. Alan kişi, ara sıra gelen bir arkadaşımızdı. Şu anda bilgilerime göre ameliyata aldılar” dedi.

 

DEHŞET ANLARI KAMERADA: ÇOCUKLAR KORKUYLA ETRAFA KAÇIŞTI

{Güvenlik kamerası} görüntülerinde, şüphelilerin beyaz renkli bir motosikletle sokağa geldiği, motosikletten inen kişinin içeri girmiş olduğu, kısa bir süre sonrasında motosiklete yine binip havaya ateş ederek oradan ayrıldıkları görüldü. Ek olarak, olayın yaşandığı esnada sokakta oyun oynayan evlatların korkuyla etrafa kaçıştığı anlamış olur da güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.
Polisin, saldırıyı gerçekleştiren ve motosikletli kullanan şüphelileri soruşturma çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu