Tüm Yazılar

Son Dakika – Hava Durumu (23-08-2022)

Marmara geneli sağanak yağışlı. Yağış Çarşamba ve Perşembe bazı kentlerde sertliğini artırabilir, ani su taşkını ve sel şeklinde durumlara karşı önlemli olunmalı.

Ege genelinde yer yer bulut geçişleri görüşebilir. Çarşamba ve Perşembe İzmir dolaylarında gök gürültülü sağanak yağmur umut ediliyor. Hava sıcaklıkları Denizli’de 35, Afyonkarahisar’da 33 aşama.

Akdeniz geneli parçalı bulutlu. Sıcaklıklar ve rutubet oranı yüksek bilhassa kronik rahatsızlığı olanlar önlemli olmalı. Perşembe günü Antalya dolaylarında gök gürültülü sağanak yağmur umut ediliyor.

İç Anadolu geneli güneşli. Çarşamba – Perşembe günleri Eskişehir’de gök gürültülü sağanak yağmur görülebilir. Hava sıcaklıkları mevsim normalleri üstünde seyrediyor.

Karadeniz’in batısı sağanak yağmurlu. Öteki şehirler parçalı bulutlu ve güneşli. Sıcaklıklar mevsim normalleri üstünde. 3 günlük tahminlere bakılırsa havanın durumunda bir değişim beklenmiyor.

Doğu Anadolu’da sema parçalı bulutlu ve güneşli. Hava sıcaklıkları Malatya ve Hakkari’de 36, Kars’ta 30 aşama. Geceleri Bölgenin şimal kesimlerinde hava sıcaklıkları düşüyor.

Güneydoğu Anadolu genelinde sema güneşli. Sıcaklıklar 40 aşama civarında. Bilhassa öğle saatlerinde güneşten kaçınmakta ve bolca su içmekte yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu