Tüm Yazılar

Son Dakika – Hava Durumu (11-09-2022)

Denizlerde güçlü bir rüzgar beklenmiyor. Çoğunlukla orta kuvvet ve altında rüzgarların esmesi planlanıyor.

Marmara Bölgesinin batı kesimlerinde mahalli yağışlar görülüyor. Bölgenin kalanı parçalı bulutlu. Isı İstanbul’da 29 aşama ölçülüyor Kocaeli’de 34 dereceye yükseliyor. Yeni hafta başlangıcında bölgeye yağış giriş yapıyor.

Ege Bölgesinde hava azca bulutlu ve güneşli. Isı İzmir’de 33, Denizli’de 36, Afyonkarahisar’da 31 aşama ölçülüyor.

Akdeniz Bölgesinde hava bolca güneşli. Isı bölge genelinde 30 ile 35 aşama içinde ölçülüyor. Pazartesi günü bulutlar birazcık çoğalacak, sıcaklıklar ise benzer değerlerde seyredecek.

İç Anadolu Bölgesinde de azca bulutlu bir hava görülüyor. Isı Ankara, Eskişehir, Kayseri’de 32, Sivas’ta 30 aşama ölçülüyor. Pazartesi günü bölgenin batısında sıcaklıklar 28-29 derecelere geriliyor.

Karadeniz Bölgesi de azca bulutlu. Isı bölgede en yüksek 28 ile 30 aşama içinde ölçülüyor. Pazartesi günü bölgeye yağış geliyor 

Doğu Anadolu Bölgesinde azca bulutlu ve güneşli bir hava görülüyor. Isı Kars’ta 25, Erzurum’da 28, Malatya’da 33 aşama ölçülüyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde güneş bol miktarda görülüyor. Sıcaklıklar bölge genelinde terfi etti. Gaziantep’te 37, Diyarbakır’da 35, Şanlıurfa’da 39 derecelik ısı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu