Tüm Yazılar

Müge Anlı’nın eşi (kocası) Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir, kaç yaşlarında, mesleği ne? Canlı yayında deklare etti!

ATV’de gösterilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı hususi açıklamalarda bulunmuş oldu. Anlı yeni sezonda evleneceğini duyurdu. Müge Anlı’nın evleneceğini açıklamasının peşinden tüm dikkatler damat adayına çevrildi. 

İŞTE MÜGE ANLI’NIN AÇIKLAMALARI:     

“Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslen cuma günü verecektim bu haberi fakat o denli yalan yanlış haberler çıkıyor ki… Ben aslına bakarsanız hiçbirine yanıt vermem. Asla muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni seyrediyorsunuz, fena yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum!

Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi fakat bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni senelerce evinizde konuk etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de oldukca mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim.

Hepimiz evleniyor oldukca abartacak bir şey yok bence fakat mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da izah edeyim. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da fazla saygı duyduğum bir mesleği var. Siz daima benim hususi yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de yakarış edeceğinize inanırım. “

ŞİNASİ YÜZBAŞIOĞLU KİMDİR?

Şinasi Yüzbaşıoğlu’nu Müge Anlı devlet memuru olarak deklare etti. ”Çok da fazla saygı kıymet mesleği var.” diyerek duyurdu. Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun Adana doğumlu ve 58 yaşlarında olduğu bilgisi yer ediniyor. 2021 senesinde İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne atanmıştır. Daha ilkin Adana güvenlik müdürlüğünde de vazife almıştır. Daha ilkin Adana’da da aynı görevde bulunmuştur. 

Survivor'da dokunulmazlığı kim aldı? Survivor bu akşam kim aday oldu? 20 Haziran 2022 Survivor'da eleme adayı belli oldu!

Survivor’da dokunulmazlığı kim aldı? Survivor bu akşam kim aday oldu? 20 Haziran 2022 Survivor’da eleme adayı belli oldu!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu