Tüm Yazılar

MHP’den ilk seçim mitingi: Bahçeli’den mühim açıklamalar

MHP'den ilk seçim mitingi: Bahçeli'den önemli açıklamalar

Bahçeli’nin konuşmasından satır başladı şu şekilde:

Tüm kardeşlerime sevgi saygılarımı sunuyorum, duruşunuz gücünüze güç katıyor. 2023’e doğru ‘Aday Belli, Karar Net’ temalı toplantımıza katılan Tokatlı kardeşlerimize, Yozgatlı kardeşlerimize hoş geldiniz diyorum.

2023 senesinde yapılacak ve milletvekili genel seçimlerinin ilk açık hava toplantısını Sivas’ta başlatıyoruz. Cumhuriyet’in 100. yıl dönümüne doğru yürüyoruz. Yürüdükçe hainleri titretiyoruz. Arkamızda cumhuriyetin asırlık birikimi, önümüzde şehitlerin kahramanlığı, gönlümüzde kardeşliğin emsalsiz birliği var.

Bizim derdimiz dert ettiğimiz sorun başkadır. Derdimiz ulusal bekâmız ve egemenlik haklarımızdır. Mandacılar bir kez daha harekete geçmiştir. Süre değişse de oyun, senaryo aynıdır. Alçaklığın şemasında değişim görülmemiştir. 1923’ün rövanşını 2023’te almak için tuzak kuruyorlar.

‘2023 YILINDA ADAYIMIZ BELLİ, KARARIMIZ NETTİR’

6’lı masaya hesap sormuş olacaktır mısınız? Bu evet’ler zalimlere, zillete düşenlere ve etken bir tokattır. Fazla söze gerek yok. Sivas’ın haykırışı her şeye bedeldir. İrademiz önümüzü aydınlatıyor, şevkimizi artırıyor. 2023’te adayımız belli, kararımız nettir. 1,5 senedir kararsızlık içindekiler varsın masalara yüz sürsünler. Varsın birbirlerine kazık atıp dursunlar. Kimin aday olacağını belirlemek için düşmanlarından icazet alsınlar. Milletimize iyi mi gelecek vaat ettiğimiz apaçık ortadadır. Gizleyecek saklayacak hiçbir şeyimiz yok. Utanacak sıkılacak hiçbir ilişki ağımız da yok. Zira biz haktan yana, halktan, hakikatten yanayız.


Canlı TV İzle – CNN Türk Canlı Yayını HD Kalitesinde Seyret

‘HEDEFİMİZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I AÇIK ARA FARKLA TEKRAR CUMHURBAŞKANI SEÇİLMESİ’

Zaman yaklaşmakta, çember daralmaktadır. Cumhurbaşkanı adayımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hedefimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı açık ara farkla yine Cumhurbaşkanı seçilmesi, TBMM’de vekil sayısı ile oldukça kuvvetli bir MHP grubunun ve Cumhur İttifakı’nın tecelli etmesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu