Tüm Yazılar

Kılıçdaroğlu: Savaşım Türkiye’nin mücadelesidir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin kuruluşunun 99’uncu yıldönümünde en genç 99 CHP üyesi ile Anıtkabir’de atanın huzuruna çıktı. Misakı ulusal kulesinde Anıtkabir hususi defterini imzaladı. Kılıçdaroğlu, “Aynı azim ve kararlılıkla, milletimizin refah ve refahı için savaşım ediyoruz. Sayın genel başkanım, Cumhuriyet Halk Partisi’nin neferleri olarak, güzel cumhuriyetimizi korumak, yüceltmek ve sonucunda demokrasi ile taçlandırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kemal Kılıçdaroğlu sonrasında parti meclisini topladı. Orada yapmış olduğu açılış konuşmasında da mesajları seçime yönelikti. Kılıçdaroğlu, “Birbirimize güveneceğiz birlikte yola çıktık demokrasi ile Cumhuriyeti taçlandıracağız. Bu eğlenecek yalnız bizlere özgü savaşım değil Türkiye’nin mücadelesi. Tarihin CHP’lilere yüklediği ciddi bir vazife var. Bu görevi şu anda birlikte yerine getireceğiz. Bizim yaşamımızda korku yoktur, olması imkansız. Her CHP’li yürekli olmak zorundadır. Tarih bizi tekrardan göreve çağrı ediyor.” sözlerini kullandı.

Kılıçdaroğlu konuşmasının peşinden CHP’ye katılan 9 gence rozet taktı. Sonrası parti meclisi toplantısı sonrasında basına kapalı devam etti.

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kraliçe Elizabeth'in ölümüyle ilgili açıklama

Son dakika… Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kraliçe Elizabeth’in ölümüyle ilgili açıklama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu