Tüm Yazılar

Kazada darp edildiler, tedavi için gittikleri hastanede bıçaklandılar

Kavgayı ayırmaya çalışan bir jandarma görevlisinin de bıçakla hafifçe yaralandığı vaka sonrası şüpheli hanım ile eşi kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.
Geçtiğimiz Cumartesi günü Gündoğdu Mahallesi’nde, daha ilkin dünür olan ve yaşanmış olan ihtilaf sebebiyle husumet oluşan iki aileden M.D., içinde T.G.’nin olduğu araca pompalı tüfekle ateş açtı. Araçta yaralanan T.G., Manavgat Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. M.D. ise jandarma ekipleri tarafınca gözaltına alındı.

 

ÖNCE KAZADA DARP EDİLDİLER

Şafak D., Meral D. ve Çiğdem K.’nin bulunmuş olduğu otomobil, bugün Kumköy Gezim Merkezi’nde maddi hasarlı trafik kazasına karıştı. Kaza sonrası taraflar içinde çıkan dövüşte Şafak D., Meral D. ve Çiğdem K. yaralandı. Yaralılar, ambulansla Manavgat Devlet Hastanesine getirildi.

Tomogrofi sırası bekleyeni bıçakladı, öteki bölümlere geçip 2 kişiyi daha bıçakladı

Bu sırada, daha ilkin yaralanan kardeşini ziyarete gelen N.G., husumetli olan ailenin yaralı üyelerinin hastaneye geldiğini öğrendi. Acil servise inen N.G., yanında bulundurduğu bıçakla ilkin tomografi bölümünde film çektirmek için sıra bekleyen Çiğdem K.’yi, arkasından değişik bölümlerde bekleyen Şafak D. ile Meral D.’yi bıçaklayarak yaraladı. Bu sırada tarafları ayırmaya çalışan jandarma görevlisi de bacağından hafifçe yaralandı. Şüphelilerden N.G. ve eşi U.G. vaka yerinden kaçarken, yaralanan Çiğdem K.’nin dirimsel tehlikesinin bulunmuş olduğu, öteki yaralıların ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Vaka sonrası emek harcama başlatan Manavgat İlçe Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Yazıhane Amirliği ekipleri, ortalama 1 saat sonrasında şüpheli N.G. ve eşi U.G.’yi yakalayarak gözaltına aldı.

Vakayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu