Tüm Yazılar

İstanbul’da dehşet anları kamerada: Evi dağıtan çocuklarını sopayla dövdü

Vaka, geçtiğimiz Cuma günü saat 23.30 sıralarında Kağıthane Çağlayan’da meydana geldi. Edinilen bilgiye bakılırsa 3 çocuğuyla yaşayan yabancı uyruklu Joseph J., akşam saatlerinde evi dağıttıkları sebebi öne sürülerek çocuklarını bahçeye çıkarttı. Kişi peşinden eline geçirdiği tahta bir sopayla 7 yaşındaki kız evladı J.J.J., 10 yaşındaki adam evladı L.J. ve 8 yaşındaki adam evladı olan J.J.’yi sopayla tek tek dövmeye başladı. Sopayla dövülüp evin içine sığınan çocuklar feryat çığlığa kaldı. Dehşet anları ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Evi dağıttıkları için çocuklarını dövmüş

Vatandaşların suç duyurusu üstüne polis ekibi sevk edildi. Kısa sürede vaka yerine gelen Kağıthane İlçe Güvenlik Müdürlüğü Devriye Takımlar Amirliği polisleri baba Joseph J.’yi gözaltına alırken, 3 evladı ise muhafaza altına aldı. Şahsın oturma izninin olduğu sadece emek harcama izininin olmadığı öğrenilirken, çocuklarını ise evi dağıttıkları için dövdüğünü söylediği bilgisine ulaşıldı.

Anneleri Nijerya’da olan çocuklar yurda yerleştirildi

Evlatlarının annelerinin ise Nijerya’da olduğu ve şahsın ise ticaretle uğraştığı öğrenildi. Emniyette ifadesi alınarak adli işlemleri meydana getirilen kişi, polis ekipleri tarafınca adliyeye sevk edildi. Şahsın 3 evladı ise savcılık talimatıyla Toplumsal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumuna yerleştirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu