Tüm Yazılar

Elazığ zelzele mi oldu? Son depremler! Azca ilkin nerede zelzele oldu? 12 Eylül 2022 AFAD ve Kandilli zelzele sıralaması!

Elazığ zelzele mi oldu, azca ilkin nerede zelzele oldu sorularına cevap aranıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi 12 Eylül 2022 günü gerçekleşen zelzele verilerini paylaşıyor. Vatanımızda yaşanmış olan son dakika depremlerini sizler için derledik. İşte, Elazığ zelzele son dakika haberleri.

Bugün zelzele oldu mu sorusunun yanıtını güncel olarak görebilmek için Kandilli Rasathanesi’nin ve AFAD’ın internet sayfasını takip edebilirsiniz. Buralarda son dakika zelzele verileriyle anlık zelzele analizleri yapılır ve sunulur. İşte, son depremler…

Tarih Ülke Büyüklük İl İlçe Köy Öteki Enlem Boylam Derinlik Tip
12.09.2022 03:41:20 Türkiye 1.0 Elazig Karakoçan 39.0990 40.1185 7.01 ML

Son 500 depreme kadar bugün ya da dün zelzele oldu mu sorusunun yanıtını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika zelzele haberleri ile vatandaşlar anlık zelzele haberleri veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak zelzele araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor. 12 Eylül 2022 tarihinde son depremler sıralaması haberimizde yer ediniyor.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Zelzele Dairesi Başkanlığı son dakika zelzele haberleri ile vatandaşlara güncel son dakika zelzele haberleri vermeye devam ediyor. AFAD verilerine gore 12 Eylül 2022 tarihinde gerçekleşen depremler listelenmiştir.

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Son depremler Zelzele Gündem Yaşam Haberler Son Dakika

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu