Tüm Yazılar

Başkan Yıldırım: “6’lı masanın şu anda çıkaracağı bir talibi bile yok”

Şu anda 6’lı masanın tek derdinin Recep Tayyip Erdoğan’ı makamından indirmek bulunduğunu belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Başka hiçbir dertleri yok. Ülke için de söyleyecekleri hiçbir sözleri ve projeleri yok. Cumhurbaşkanımızın karşısına aday çıkartmakta acziyet içerisindeler. Sözüm ona ‘şimdi erkendir, zamanı erişince çıkaracağız.’ Hayır, O 6’lı masanın şu anda çıkaracağı bir talibi bile yok” dedi.

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı teşkilat içi eğitim toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Toplantıya, AK Parti Elazığ milletvekilleri Sermin Balık ve Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile partililer katıldı.

2023 seçimlerinin önemine dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, seçime kadar durmadan çalışacaklarını, kapı kapı gezerek AK Parti hizmetlerini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasetini anlatacaklarını altını çizdi.

6’lı masaya değinen Başkan Yıldırım, “Şu anda 6’lı artı bir 7 artı bir 8 daha ne kadar var ise üstüne koyun bunların tek bir dertleri var, Recep Tayyip Erdoğan’ı makamından indirmek. Başka hiçbir dertleri yok. Ülke için de söyleyecekleri hiçbir sözleri ve projeleri yok. Cumhurbaşkanımızın karşısına aday çıkartmakta acziyet içerisindeler. Sözüm ona ‘şimdi erkendir, zamanı erişince çıkaracağız.’ Hayır, O 6’lı masanın şu anda çıkaracağı bir aday yok. Asla fark etmez, isterlerse 6’sı birden aday olsun. Biz hakikaten AK Parti ailesi olarak ana aşama, merkez ilçe, gençlik kolları ve hanım kollarıyla birlikte oldukca büyük bir aileyiz. Çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. İl teşkilatı olarak 3. yılımızdayız. Rabbim nasip ederse bu kadrolarla uzun seneler hizmet etmek istiyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların arkasından partiye katılanlara rozetleri takıldı. Partiye katılanlar içinde Eski Mutluluk Partisi Elazığ İl Başkanı İlyas Keskin de yer aldı. – ELAZIĞ

Recep Tayyip Erdoğan Togo Cumhuriyeti AK Parti Elazığ Siyaset Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu