Tüm Yazılar

Baba ve oğlundan geriye bu kare kaldı

24 Ağustos’ta Muzaffer Erbaş, 10 yaşındaki oğlu Burak’ı aldı ve İstanbul Sarıyer’deki Kısırkaya plajına gitti. Hem eğlenecek hem serinleyeceklerdi. Sadece dalgaların sertliğini hesaba katamadılar. Muzaffer Erbaş ve oğlu, aniden metrelerce yükselen dalgalara tutuldu. Baba ve oğlu son kez yardım istedi. O anlamış olur cep telefonu kameraları tarafınca görüntülendi. Vatandaşlar derhal yetkililere haber verdi. Sahil Güvenlik ve Jandarma ekipleri bölgeye sevk edildi. Baba ve oğlu dalgaların içinde gözden kayboldu. Jandarma su altı arama timleri ve Sahil Güvenlik ekipleri emek verme başlattı. Muzaffer Erbaş’ın cansız bedenine 1 saat sonrasında ulaşıldı. Kalp masajı yapılmış oldu sadece netice alınamadı.

Takımlar bu kez küçük Burak için seferber oldu. Fakat 1 gün sonrasında acı haber geldi. Küçük Burak’ın cansız bedenine sabah saat 7 sularında kaybolduktan tam 15 saat sonrasında kıyıya 15 metre mesafede ulaşıldı.

10 yaşındaki Burak Erbaş’ın cansız bedeni Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Baba ve oğlundan geriye ise birbirlerine sarıldıkları bu kare kaldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu