Tüm Yazılar

Arı adam köy köy gezip saz çalıp türkü söylüyor

Bu zamana kadar toplumun yararına pek oldukca vakaya dikkat çekmek için değişik kılıklara girerek gösteriler icra eden Bahtiyar Keskin, bununla beraber bestede yapıyor. Yapmış olduğu bu bestelere dikkat çekmek için arı kostümü giyerek elinde sazla Bursa’yı köy köy gezerek mini konserler veriyor. Arı kostümüyle elinde saz çalıp türkü söyleyen birini gören vatandaşlar ise meraklı gözlerle arı adamı izliyor.

Bursa’da arı adam olarak tanınan tiyatrocu, yapmış olduğu her gösteriyle vatandaşların sevgisini kazanmayı başarıyor. Bu zamana kadar yüzlerce beste icra eden Keskin, bu besteleri her insana duyurmak için değişik bir yöntem izliyor. Arı kostümüyle Bursa sokaklarında saz çalıp bestelerini seslendiriyor. Vatandaşlarda arı insanın bestelerini büyük bir keyifle dinliyor.

Bu zamana kadar pek oldukca toplumsal vakaya dikkat çekmek için değişik gösteriler yaptığını ifade eden Bahtiyar Keskin, “Ben tiyatroculuğun yanında besteciyim yüzlerce bestem var bu besteleri hepimiz duysun isterim, bu sebepten arı kostümü giyerek bestelerimi Bursa sokaklarında seslendiriyorum. Vatandaşların oldukca ilgisini çekiyor. Fanatik fanatik beni izliyorlar. Vatandaşların ilgisi ve sevgisi beni oldukca mutlu ediyor” dedi.

Bahtiyar Keskin’i arı adam olarak tanıdıklarını belirten vatandaşlar, “Bahtiyar tiyatrocudur, bununla beraber besteleri var bu tarz şeyleri da sazıyla seslendirir dikkat çekmek için değişik kostümler giyer bizde onu keyifle dinleriz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu