Tüm Yazılar

Altılı masadan beraberlik vurgusu

6. TOPLANTI 7 SAAT SÜRDÜ, YAZILI AÇIKLAMA YAPILDI

Altılı masa buluşmalarının ilk turu tamamlandı. Liderler, Mutluluk Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğinde toplandı. 7 saatlik buluşma öncesi temel Karamollaoğlu liderleri tek tek kapıda karşıladı.

“ALTILI MASA”DAN BİRLİKTELİK VURGUSU

Liderlerin ortak açıklamasında beraberlik vurgusu yapılmış oldu. “6’lı masa olarak adlandırılan iş birliğimiz, kararlılıkla bugünkü aşamasına gelmiştir” denildi. Açıklamada, “Bugün ilk toplantıdan daha emin ve umutluyuz” mesajı da verildi. Seçim öncesi, seçim süreci, seçim günü ile seçim sonrası beraber emek harcama vurgusunun yapıldığı açıklamada, “beraber yol yürümeye devam etme kararlılığında olduğumuzun altını tekraren çizmek isteriz” denildi.

6 LİDERDEN “ORTAK ADAY” VURGUSU

Açıklamada “ortak aday” vurgusu da dikkat çekti. “Ortak cumhurbaşkanı adayımız hem Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanı hem de her insanın cumhurbaşkanı olacaktır” denildi. Bir sonraki altılı masa toplantısı 2 Ekim Pazar CHP’de gerçekleşecek.

BULUŞMADA CUMHURBAŞKANI FORSU KALDIRILDI

Altılı masanın toplantısında basına servis edilen fotoğraflarda bir detay ise dikkat çekti. Toplantının yapılacağı Karamollaoğlu’nun makam odasının boş olduğu fotoğrafta kütüphanede yer edinen bir plakette cumhurbaşkanı forsu vardı.

Sadece liderlerin toplantıya geçmiş olduğu fotoğrafta cumhurbaşkanı forsunun olduğu o plaketin olmadığı görüldü.

Toplantının sonunda Karamollaoğlu, liderlere ata tohumlarından elde edilmiş ürünlerle hazırlanmış birer sepet armağan etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu