Tüm Yazılar

AK Parti 2023 beyannamesini hazırlıyor

AK Parti 2023 yılı seçim beyannamesi çalışmalarında genel çerçeve belirlendi. Beyannamenin gençlere daha çok vurgu icra eden bir halde oluşturulması beklenirken ana temanın da “Ne Dediysek O – Empati, Itimat, Ümit” olması planlanıyor. 2023 senesinde mayıs yada haziran ayında yapılması beklenen seçimlere her geçen gün birazcık daha yaklaşılıyor.

AK Parti’de bildiri çalışmalarına başladı ve ana çerçeve belirlendi. Toplumun tüm kesimlerinin hayatına dokunan, sorunları çözen projelere ağırlık verilmesi bilhassa de gençlere seslenilmesi hedefleniyor. Bu yüzden gençlere gelecek güvencesi veren bir dil, üslup kullanılması için de hususi emek harcama yapılıyor.

Daha önceki vaatlerin yüzde 85 oranında gerçekleştiği bir kısmının da çalışmalarının sürdüğü 2023 beyannamesinde de anlatılacak ve bundan dolayı de vaatlerin tutulduğuna vurgu yapılarak “Ne Dediysek O” sloganı kullanılması da planlanıyor.

Beyannamede kaynakların vatandaşın refahını daha da arttırmaya dönük olarak kullanılacağına vurgu yapılacak. Türkiye iktisat modeline de geniş yer ayrılması beklenirken bu model ile atılan ve atılacak adımlar da beyannamede yer alacak. Beyannamede 2023 vurgusu kadar 2053 ve 2071 vurguları da yapılacak.

Yargıtay'dan yıllık izin kararı

Yargıtay’dan yıllık izin kararı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu