Tüm Yazılar

21 aylık Rayyan bebeği teyzesi öldürdü

Kaldırımın üstünde bulunmuş oldu cansız bedeni ırak uyruklu 21 aylık Rayyan Haşim bebeğin.. Niçin öldüğü kimin öldürmüş olduğu merak ediliyordu. Olayın bir numaralı şüphelisi annesinin teyzesi olarak belirlendi.

İddialara nazaran teyzesi, onu gece saatlerinde kaldırımın üstüne bırakıp kayıplara karıştı. O iddiaları Rayyan bebeğin babası Tarık Haşim doğruladı. Eşinin teyzesinin daha ilkin de oğlunu kaçırdığını 2.sinde öldürdüğünü söylemiş oldu

Baba eşini uyarmasına karşın teyzesine ziyaret gittiğini söylemiş oldu. Polis, şüpheli teyzeyi Mamak’ta gözaltına aldı. Iraklı olduğu tespit edilen şüphelinin konuşmadığı açıklandı. Şüpheli teyzeye vaka yerinde bulgu yaptırıldı. Yeğenini öldürmekle suçlanan teyze, akıl sağlığının yerinde olup olmadığının tespiti için Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi.

Minik çocuğun kati ölüm sebebi de hemen hemen net değil. Vücudunda darp izi bulunmadı. Zehirlenme ihtimali göz önüne alınırken, patoloji örnekleri ileri incelem için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu